Rejestracja 
Z powodu epidemii COVID rejestracja na egzamin TOEIC zostaje wstrzymana do odwołania. 

 

Dnia 10 marca 2020 (wtorek) o godz. 8.00 rozpoczyna się rejestracja na egzamin biegłości językowej TOEIC (język angielski) dla wszystkich studentów naszej Uczelni. Rejestracja trwa do dnia 5 kwietnia 2020 (piątek) (włącznie).

WAŻNE!

Warunkiem koniecznym przystąpienia do egzaminu TOEIC jest w momencie rejestracji na egzamin wysłanie drogą elektroniczną na Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. aktualnego zdjęcia paszportowego w formie elektronicznej (akceptowane formaty: jpg, png).

                Termin egzaminu: 24 kwietnia 2020 r. (piątek), godz. 10.00

                Rozpoczęcie rejestracji o godz. 09:30.

                Miejsce: Aula Wydziału Humanistycznego, ul. Żytnia 39.
                UWAGA: liczba miejsc w grupie egzaminacyjnej wynosi 50.

Zapisy prowadzone są poprzez system USOSweb znajdujący się pod adresem: https://usosweb.uph.edu.pl
Rozpoczęcie procesu rejestracji na egzamin TOEIC jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu oraz potwierdzeniem zapoznania się z Podręcznikiem Kandydata, które dostępne są na stronie http://www.sjo.uph.edu.pl.

Kandydaci z niepełnosprawnością- WAŻNE!

Prosimy o kontakt pod adresem mailowym marta.czarnocka(małpa)uph.edu.pl koniecznie na początku rejestracji na daną sesję testową.


Zgodnie z regulaminem opłata za przystąpienie do egzaminu wynosi 40 złotych. Jest ona automatycznie generowana  przez system USOS w momencie zapisania się na egzamin i jest widoczna w należnościach w systemie USOSweb. Opłatę należy wnieść w terminie 3 dni od momentu zapisu. Po upływie tego terminu, osoby z nieuregulowaną płatnością zostaną usunięte z listy kandydatów na egzamin.

Po otrzymaniu wyniku zdający ma możliwość nabycia certyfikatu za dodatkową opłatą w wysokości 200 zł.

W przypadku pytań prosimy o kontakt mailowy na adres marta.czarnocka(małpa)uph.edu.pl (Marta Czarnocka).Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia i potwierdzenia międzynarodowym certyfikatem swojej biegłości językowej.